از کجا بخریم؟

از کجا بخریم؟

فروش داخلی

چینی ایساتیس به لطف تلاش‌های بی‏ وقفه نمایندگان و فروشندگان حرفه‏ ای خود، شبکه توزیع و فروش گسترده‌ای دارد که اين شركت را قادر مي‌سازد تا به‌آسانی از عهده پوشش و تأمين نياز بازارهای داخلی و منطقه برآيد.

نمایندگان چینی ایساتیس اكنون با مهارت كافی در شناخت مخاطبان و نیازهای اساسی آن‌ها، نه‌تنها مسئوليت توزيع و دسترس‌پذير کردن محصولات این شرکت را در سراسر کشور بر عهده دارند، بلکه منبعی تخصصی در ارائه بازخوردهای مشتريان و نيازهای بازار به سطوح تصميم‌گيرنده چینی ایساتیس محسوب مي‌شوند.

اگر تمایل به دریافت اطلاعات بیش‌تر از شبکه توزیع و فروش چینی ایساتیس دارید، با واحد فروش در دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید و راهنمایی‌های لازم را درخواست نمایید.

صادرات

چینی بهداشتی ایساتیس در راستای اهداف پايدار و پويای خويش، حضوری فعال و چشمگير در صنعت جهانی چينی بهداشتی داشته است. ایساتیس از آغاز تا امروز، علاوه بر ارائه محصولات باکیفیت، به‌طور مستمر كوشيده تا تولیدات متنوع و جديدی را در سراسر ایران و همچنین به کشورهای متعددی در قاره‌های اروپا، آفریقا و آسیا عرضه کند. تعهد و کوشش در پياده‌سازی چنين باوری باعث شده است كه محصولات چینی بهداشتی ایساتیس، علاوه بر ایران، در بیش از ۱۰ کشور در سراسر جهان نيز عرضه شوند. 

دسته ها: خدمات شرکت

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.