درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت چینی بهداشتی ایساتیس با آرمانی سترگ در راستای تولید محصولات سرامیکی و چینی بهداشتی در سال 1380 در شهر تاریخی یزد به بهره برداری رسید این شرکت در نظر دارد با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و تجربیات غنی و بی بدیل از میان مردمانی سخت کوش از خطه کویر تولیداتی متنوع مطابق با استانداردهای جهانی عرضه نماید. امید است با طراحی جدید و منحصر به فرد کارشناسان داخلی بتوانیم شاهد پیوندی قوی بین تولید کننده با مصرف کننده و کشور عزیزمان ایران با جهان باشیم.

خانواده بزرگ چینی ایساتیس با بهره‏ گیری از ۳۰۰ نیروی متخصص ، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره كوشيده است بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتريان خود ارائه دهد و در سبک زندگی مصرف کنندگان تحول ایجاد کند. چینی ایساتیس ، این دستاوردها و موفقیت‏ ها را مرهون تلاش يكايك اعضا و کارکنانی است که با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند محصولات چینی بهداشتی ایساتیس با هدف تولید در راستای توجه به محیط زیست و سبک استفاده و عملکرد مطلوب و همچنین در نظر گرفتن فضای بهداشتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است .

  • محصول درجه یک
  • متریال عالی
  • بهترین کیفیت
  • بهداشتی و طبی
  • محصولات متنوع
  • محصول ایرانی

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

هدف ما در طراحی و تولید محصولاتمان زیبایی و کیفیت آنهاست پس در انتخاب انواع چینی بهداشتی به “ظاهر لوازم بهداشتی” و “محتوای لوازم بهداشتی” دقت کنید. مصادیق ظاهری شامل مدل، طرح، رنگ، اندازه مناسب و سلیقه مناسب با توجه به دکوراسیون منزل و دکوراسین داخلی است. رعایت همه این معیارها و شاخص‌ها برای زیبایی دکوراسیون داخلی اهمیت دارند. زیرا مدل قطعه لوازم بهداشتی باید با سایر لوازم مرتبط و مجاور هماهنگ باشد.

97%

رضایت مشتری

94%

تنوع محصولات

95%

فروشگاه های معتبر در سراسر کشور

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

19+سال تجربه
35kمشتری خوشحال
46+فروشگاه های معتبر
31تنوع محصولات

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

احد زمانی
تاجر

“محصولات چینی بهداشتی ایساتیس رضایتمندی مشتریان ما را به همراه داشته و هر روز به تعدد مشتریان ما افزوده می شود این خود دلیل قاطعی بر حسن کیفیت محصولات این شرکت است”

فریبا منفرد
طراح دکوراسیون داخلی

“ما در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های اداری و مسکونی خود از مدل های این شرکت استفاده میکنیم و محصولات به خوبی با سلیقه مشتریان ما سازگار است. ”

علیرضا شاه حسینی
مصرف کننده

“خدمات پس از فروش محصولات چینی بهداشتی ایساتیس خیلی خوب بود و نصاب های کار بلد و با اخلاقی در تیم ایساتیس هستند. ”

برندها

همکاران ما