درباره ما

ما که هستیم؟

شرکت چینی بهداشتی ایساتیس با آرمانی سترگ در راستای تولید محصولات سرامیکی و چینی بهداشتی در سال 1380 در شهر تاریخی یزد به بهره برداری رسید این شرکت در نظر دارد با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و تجربیات غنی و بی بدیل از میان مردمانی سخت کوش از خطه کویر تولیداتی متنوع مطابق با استانداردهای جهانی عرضه نماید. امید است با طراحی جدید و منحصر به فرد کارشناسان داخلی بتوانیم شاهد پیوندی قوی بین تولید کننده با مصرف کننده و کشور عزیزمان ایران با جهان باشیم.

خانواده بزرگ چینی ایساتیس با بهره‏ گیری از ۳۰۰ نیروی متخصص ، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره كوشيده است بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتريان خود ارائه دهد و در سبک زندگی مصرف کنندگان تحول ایجاد کند. چینی ایساتیس ، این دستاوردها و موفقیت‏ ها را مرهون تلاش يكايك اعضا و کارکنانی است که با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند محصولات چینی بهداشتی ایساتیس با هدف تولید در راستای توجه به محیط زیست و سبک استفاده و عملکرد مطلوب و همچنین در نظر گرفتن فضای بهداشتی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است .

  • محصول درجه یک
  • متریال عالی
  • بهترین کیفیت
  • بهداشتی و طبی
  • محصولات متنوع
  • محصول ایرانی

حرفه ای ، مقرون به صرفه و ما همیشه
آماده خدمت هستیم.

تاریخچه ما

کارهایی که انجام دادیم

مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند. تحقیقات باستان شناسی نشان می دهد که از حدود 30،000 سال پیش ، مردم با استفاده از چوب ، سنگ و استخوان های حیوانات شروع به ساخت و حک کردن مبلمان مخصوص خود کردند.

97%

رضایت مشتری

94%

تنوع محصولات

95%

فروشگاه های معتبر در سراسر کشور

آمار و ارقام ما

نتایج بدست آمده توسط ما

19+سال تجربه
35kمشتری خوشحال
46+فروشگاه های معتبر
31تنوع محصولات

نظرات مشتریان

مشتریان ما چه می گویند ؟

image
جنیفر ساموان
خواننده

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان اکسترا را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه جواهرات استفاده کرده ام.”

image
مارک اسمیت
تاجر

“مردم از ابتدای تمدن بشری از اشیاء طبیعی مانند چوب های درختی ، سنگ ها و خزه به عنوان مبلمان استفاده می کردند.”

image
آماندا سانچر
هنرمند

“من از صمیم قلب فروشگاه مبلمان Xtra را برای نیازهای شما توصیه می کنم. من از خدمات آنها در دو مجموعه مبل استفاده کرده ام.”

برندها

همکاران ما