درباره ما

شرکت چینی بهداشتی ایساتیس

ایســـاتیـــس نـامی پـر آوازه و با اصـالت بـرای ایـرانـیان

شركت كارخانجات چيني بهداشتي ایساتیس  با نام  تجاري ایساتیس  پيشگام صنعت چيني بهداشتي خاورمیانه است. 

شركت ایساتیس از سال 1376 فعاليت خود را  در شهرك صنعتي يزد شروع كرد. ایساتیس اكنون ، با به كارگيري دانش فني روز ، مواد اوليه مرغوب و سيستم هاي كنترل كيفيت و همچنين با برخورداري از پيشرفته ترين تكنولوژي ديجيتالي توانسته توليدات خود به صورت چشم گیری افزايش داده و مرزهاي توليدات ملي راپشت سر گذارد.

شركت ایساتیس ، به عنوان یکی از با سابقه ترین واحد صنعتي چيني بهداشتي ايران ، مفتخر به اخذگواهينامه  ISO9001/2015  از كشور آلمان مي باشد و همچنين موفق به دريافت گواهي نامه هاي استاندارد اجباری و دیگر گواهینامه ها جهت صادرات به كشور ……….

شركت چینی بهداشتی ایساتیس نزدیک به 20 سال به عنوان توليدكننده خوشنام و نيز ، صادركننده نمونه ، مرزهاي متعارف تجارت را درنورديده است و با اعتلاي نام و جايگاه ايران ، محصولات خود را هم تراز با ديگر محصولات جهاني با كيفيت و زيبايي يكسان ، به ايران و جهانيان عرضه مي كند.

چيني بهداشتي ایساتیس با درك روند متغير ارزش هاي اجتماعي و پيامد هاي جهاني شدن و همچنين رقابت فزاينده در بازار ، نام تجاري Isatis را بوجود آورد تا با كسب خشنودي خريداران، به عنوان ارزشمند ترين سرمايه شركت ، همچنان در صدر باقي بماند.

محصولات اين برند با طراحي منحصر بفرد ، كيفيت و زيبايي بي نظير و كاركرد مطمئن، با درجه بندي يكسان ، اهداف ما را در تأمين خواسته هاي مصرف كنندگان برآورده مي كند.

مديران و كاركنان شرکت چینی بهداشتی ایساتیس اميدوارند با عرضه محصولات اين برند به بازار، رسالت خود را در ارائه خدمات  شايسته به جامعه ايراني به انجام رسانند.